Dorabianie kluczy

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dorabiania kluczy nasz szeroki wachlarz kluczy i ich rodzaji pozwoli a dorobienie prawie, każdego klucza w razie jego braku jest on zamawiany w jak najszybszym tempie.

Klucze dzielimy na:

Patentowe – najczęściej stosowane w domach i biurach na piórze mają powycinane ząbki.

Nawiercane – klucze z wywierconymi dziurkami – płaskie stosowane w domach i głównie biurach są większym zabezpieczeniem przed wytrychem.

Sufaldowe – klucze z zamków stosowanych do zamykania garaży, bram są one większe z kwadratowymi ząbkami na piórze.

Skrzynkowe – klucze dwu- stronne przypominające patentowe jednak mniejsze służą do zamykania boksów, oraz skrzynek.

Gwarantujemy profesjonalna miłą obsługę zapraszamy.

Kontakt: od Pon do Nie 10-21 tel. 668 783 783  email- usluga.eu@gmail.com

Los bywa nieprzewidywalny i może każdemu spłatać figla, co spowoduje chociażby zagubienie gdzieś swoich kluczy. Warto więc zawczasu poznać miejsce, gdzie można wykonać dorobienie kluczy nie tylko tych zagubionych, ale też zapasowych. Z całą pewnością doskonałym wyborem będzie tutaj dorabianie ich w mieście Bytom, gdyż właśnie tam działa niezmiernie prężnie rozwijająca się firma wykonująca te usługi. Chcąc poznać dokładny proces tego w jaki sposób wygląda w tej firmie dorabianie kluczy wystarczy tylko zajrzeć na ich firmową stronę bądź też umówić się na spotkanie, a z pewnością otrzymamy wyczerpujące informacje na powyższy temat. W zdecydowanej większości przypadków oferujemy każdemu usługobiorcy dorobienie ich praktycznie od ręki. Nasze usługi kierowane są nie tylko do osób zamieszkałych na terenie Bytomia, ponieważ bez przeszkód realizujemy wszelkie zlecenia zgłaszane do nas przez cały Śląsk.

Stąd też zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy i skorzystania z naszej oferty dorabiania kluczy i nie tylko.

PLEJADA USŁUGA ALEKSANDER RUDEK
al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25
41-923 Bytom